Lakiernik (m/k/d) w Rechlinie na Müritz

Miejsce pracy: Rechlin lub Niderviller

Zasadniczym etapem pracy przy produkcji statków jest precyzyjne i staranne nałożenie warstwy lakieru. Tylko Twoja praca może zapewnić, że krycie farbą będzie optymalnej jakości, a powłoka nie zostanie uszkodzona. Zatrudnienie na naszej flocie czarterowej oraz przy prywatnych łodziach, a także praca z różnymi materiałami, takimi jak stal czy plastik, sprawiają, że zajęcie to jest bardzo zróżnicowane.

Jaki jest Twój zakres obowiązków?

  • przygotowanie powierzchni łodzi, np. czyszczenie, szpachlowanie, szlifowanie i gruntowanie
  • powlekanie/konserwacja, a także obróbka powierzchni różnych materiałów (stal, aluminium, GRP itp.)
  • dalsze prace, takie jak demontaż i montaż komponentów
  • samodzielne wykonywanie prac, kontrola i dokumentacja przeprowadzonych etapów pracy
  • obsługa, monitorowanie i konserwacja niezbędnego sprzętu, np. maszyn do cięcia i szlifowania, systemów natryskowych, wałków malarskich; ponadto doświadczenie w obsłudze sprzętu do piaskowania jest mile widziane

Co oferujemy?

  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • możliwość uzyskania patentu żeglarskiego
  • dodatki w postaci bonów paliwowych itp.
  • możliwość tymczasowego zakwaterowania w przypadku relokacji

Jakie są nasze wymagania?

  • wykształcenie kierunkowe jako mechanik procesowy w zakresie technologii powłok (m/k), lakiernik przemysłowy lub samochodowy (m/k) lub porównywalne kwalifikacje
  • doświadczenie w różnych procesach aplikacji technologii powlekania
  • rzetelny, staranny i czysty sposób pracy przy realizacji zleceń
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności
  • elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • pojęcie techniczne i zdolności manualne doświadczenie w obsłudze urządzeń, takich jak sprzęt do cięcia i szlifowania, systemy natryskiwania farby, wałki malarskie; umiejetność obsługi maszyn do piaskowania (dodatkowy atut)

Co teraz?

unser Kuhnle Tours Team vor dem Marinabüro

Nie wahaj się i aplikuj już teraz z kompletnymi dokumentami aplikacyjnymi (CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym, certyfikatami).

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Panią Piethe.

Kuhnle-Tours GmbH

Hafendorf Müritz

17248 Rechlin

Email: jobs(at)kuhnle-tours.de

Telefon: 0398 23 266 45

Jesteście Państwo nowi w regionie Pojezierza Meklemburskiego lub rozważacie przeprowadzkę tutaj?

Welcome Centre Pojezierza Meklemburskiego oferuje Państwu dobre argumenty, ale przede wszystkim aktywne wsparcie.

Niezależnie od tego, czy szukasz zakwaterowania, doradztwa zawodowego czy mieszkania dla rodziny - tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

[Translate to Polnisch:]

Kim jesteśmy?

Firma Kuhnle jest wszechstronnym pracodawcą w zakresie reparatury, nowego budownictwa łodzi ale także wiodącą firmą w branży turystycznej. Z własnej stoczni, przez firme czarterowską aż do restauracji w porcie Captain's Inn, pracuja zangarzowani fachowcy z różnymi życiorysami i talentami. Dla tych, którzy chętnie robią coś spoza zakresu swoich zadań, jest wiele do odkrycia, kto lubi pracować samodzielnie, sumiennie oraz z zaangarowaniem może zrealizować własne idee. Nasz zespoł jest wyjątkowy bo każdy pracuje ramie w ranie a różnic nie widać jakie nas dzielą, czy to inny ojczysty język, młodszy czy starszy, kszałcący się a także fachowcy z wiele letnim doświadczeniem. Nie różnimy się bo na końcu łączy nas pasja do sportów wodnych oraz życia na wodzie.