Kucharz w resuracji Captain's Inn

Lokalizacjia: Hafendorf Müritz, Rechlin

Kreowanie nowych przepisów i przygotowywanie pysznych dań to Twoja pasja. Ponadto lubisz pracować zespołowo, aby zapewnić gościom niezapomniane doznania smakowe. Posiadasz też zdolności koordynacyjne, co zapewnia sprawne funkcjonowanie kuchni. Jeśli to Twój opis, dołącz do nas.

Jaki jest Twój zakres obowiązków?

  • samodzielne tworzenie i przygotowywanie potraw
  • zamawianie towarów
  • wsparcie w przeprowadzaniu inwentaryzacji i kontroli kosztów towarów
  • zapewnienie i utrzymanie standardów higieny i jakości, zgodnie z zasadami HACCAP i BHP
  • tworzenie i aktualizacja menu
  • zarządzanie personelem kuchennym oraz szkolenie personelu pomocniczego

Gwarantujemy

•    Prace w młodym i dynamicznym zespole
•    różnorodne zadania

Jakie są nasze wymagania?

  • wykształcenie kierunkowe jako kucharz i/lub doświadczenie na porównywalnych stanowiskach w branży gastronomicznej
  • pasja i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • elastyczność i umiejętność pracy pod presją
  • życzliwość

Co oferujemy?

•    Wynagrodzenie powiązane z wynikami
•    Praca całoroczna lub tylko w sezonie letnim
•    Możliwość zakwaterowania
•    Możliwość otrzmania bonów paliwowych lub dodatkowach świadczeń
•    Możliwość nabycia patentu (licenci na łódź)

Kim jesteśmy?

Firma Kuhnle jest wszechstronnym pracodawcą w zakresie reparatury, nowego budownictwa łodzi ale także wiodącą firmą w branży turystycznej. Z własnej stoczni, przez firme czarterowską aż do restauracji w porcie Captain's Inn, pracuja zangarzowani fachowcy z różnymi życiorysami i talentami. Dla tych, którzy chętnie robią coś spoza zakresu swoich zadań, jest wiele do odkrycia, kto lubi pracować samodzielnie, sumiennie oraz z zaangarowaniem może zrealizować własne idee. Nasz zespoł jest wyjątkowy bo każdy pracuje ramie w ranie a różnic nie widać jakie nas dzielą, czy to inny ojczysty język, młodszy czy starszy, kszałcący się a także fachowcy z wiele letnim doświadczeniem. Nie różnimy się bo na końcu łączy nas pasja do sportów wodnych oraz życia na wodzie.

Praca

Nie wahaj się i aplikuj już teraz z kompletnymi dokumentami aplikacyjnymi (CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym, certyfikatami).

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Panią Piethe.

Kuhnle-Tours GmbH

Hafendorf Müritz

17248 Rechlin

Email: jobs(at)kuhnle-tours.de

Telefon: 0398 23 266 45