Technik (Siedziba: Niderviller)

Kim jesteśmy?

Firma Kuhnle jest wszechstronnym pracodawcą w zakresie reparatury, nowego budownictwa łodzi ale także wiodącą firmą w branży turystycznej. Z własnej stoczni, przez firme czarterowską aż do restauracji w porcie Captain's Inn, pracuja zangarzowani fachowcy z różnymi życiorysami i talentami. Dla tych, którzy chętnie robią coś spoza zakresu swoich zadań, jest wiele do odkrycia, kto lubi pracować samodzielnie, sumiennie oraz z zaangarowaniem może zrealizować własne idee. Nasz zespoł jest wyjątkowy bo każdy pracuje ramie w ranie a różnic nie widać jakie nas dzielą, czy to inny ojczysty język, młodszy czy starszy, kszałcący się a także fachowcy z wiele letnim doświadczeniem. Nie różnimy się bo na końcu łączy nas pasja do sportów wodnych oraz życia na wodzie.

Opis stanowiska

  • Renowacja naszej floty czarterowej w zimowisku
  • Praca w obszarze czarteru w sezonie (Przeglad techniczny i Przekazanie lodzi klientom)

Oferujemy

  • Praca w mlodym i dynamicznym zespole
  • roznorodne zajecia

Jakie stawiamy wymagania?

  • kompetentny
  • nastawiony na klienta
  • zyczliwy
  • smykalka do techniki
  • dobra znajomosc obslugi komputera
  • mile widziana znajomosc jezykow obcych

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie powiazane z wynikami
  • dlugoterminowe zajecie
  • Mozliwosc nabycia patentu (prawa jazdy na lodz)

Praca

unser Kuhnle Tours Team vor dem Marinabüro

Mozecie sobie siebie wyobrazic na tym stanowisku pracy i chcecie sie o nia u nas ubiegac? Prosze przeslac do nas mailem swoje dokumenty aplikacyjne.

W razie pytan nasza osoba kontaktowa Pani Karpowitsch jest do Panstwa dyspozycji.

Kuhnle-Tours Sp. z o.o.

Hafendorf Müritz

17248 Rechlin

Email: jobs(at)kuhnle-tours.de

Telefon: 0398 23 266 45