pracownik obsługi sali/kelner w resturacji Captain´s Inn

Miejsce wykonywania działalności: Hafendorf Müritz, Rechlin

Zadowolenie naszych Gości jest dla nas szczególnie ważne, dlatego miła i uprzejma obsługa jest jednym z najważniejszych elementów w restauracji Captain's Inn. Ponadto istotne są umiejętności koordynacyjne, które zapewnią sprawne funkcjonowanie naszego zespołu.

Jaki jest Twój zakres obowiązków?

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania lokalu
  • kompetentna i uprzejma obsługa gości
  • przygotowywanie oraz serwis napojów i usług gastronomicznych
  • przeprowadzanie comiesięcznych inwentaryzacji
  • składanie zamówień na napoje

Gwarantujemy

•    Prace w młodym i dynamicznym zespole
•    różnorodne zadania

Jakie są nasze wymagania?

  • przeszkolenie i doświadczenie w branży gastronomicznej
  • miła aparycja i wysoka kultura osobista
  • życzliwość
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktu z gośćmi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • umowa o pracę na czas nieokreślony lub na czas określony (możliwy wybór)
  • możliwość uzyskania patentu żeglarskiego
  • dodatki w postaci bonów paliwowych, zapewnienia przedszkola itp.
  • korzystanie z naszej floty czarterowej
  • możliwość zakwaterowania

Kim jesteśmy?

Firma Kuhnle jest wszechstronnym pracodawcą w zakresie reparatury, nowego budownictwa łodzi ale także wiodącą firmą w branży turystycznej. Z własnej stoczni, przez firme czarterowską aż do restauracji w porcie Captain's Inn, pracuja zangarzowani fachowcy z różnymi życiorysami i talentami. Dla tych, którzy chętnie robią coś spoza zakresu swoich zadań, jest wiele do odkrycia, kto lubi pracować samodzielnie, sumiennie oraz z zaangarowaniem może zrealizować własne idee. Nasz zespoł jest wyjątkowy bo każdy pracuje ramie w ranie a różnic nie widać jakie nas dzielą, czy to inny ojczysty język, młodszy czy starszy, kszałcący się a także fachowcy z wiele letnim doświadczeniem. Nie różnimy się bo na końcu łączy nas pasja do sportów wodnych oraz życia na wodzie.

Praca

unser Kuhnle Tours Team vor dem Marinabüro

Nie wahaj się i aplikuj już teraz z kompletnymi dokumentami aplikacyjnymi (CV wraz ze zdjęciem, listem motywacyjnym, certyfikatami).

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z Panią Piethe.

Kuhnle-Tours Sp. z o.o.

Hafendorf Müritz

17248 Rechlin

Email: jobs(at)kuhnle-tours.de

Telefon: 0398 23 266 45