Praca sezonowa Barman Pirates Bar

Lokalizacja: Hafendorf Müritz, Rechlin

Kim jesteśmy?

Firma Kuhnle jest wszechstronnym pracodawcą w zakresie reparatury, nowego budownictwa łodzi ale także wiodącą firmą w branży turystycznej. Z własnej stoczni, przez firme czarterowską aż do restauracji w porcie Captain's Inn, pracuja zangarzowani fachowcy z różnymi życiorysami i talentami. Dla tych, którzy chętnie robią coś spoza zakresu swoich zadań, jest wiele do odkrycia, kto lubi pracować samodzielnie, sumiennie oraz z zaangarowaniem może zrealizować własne idee. Nasz zespoł jest wyjątkowy bo każdy pracuje ramie w ranie a różnic nie widać jakie nas dzielą, czy to inny ojczysty język, młodszy czy starszy, kszałcący się a także fachowcy z wiele letnim doświadczeniem. Nie różnimy się bo na końcu łączy nas pasja do sportów wodnych oraz życia na wodzie.

Opis stanowiska

•    Sprawna i miła obsługa gośc
•    Wykonywanie zamówień
•    Wykonywanie inventury oraz kontrolowanie towaru
•    Przestrzeganie higieny pracy
•    Prygotowywanie napoji bez-/ alkocholowych
•    Przygotowanie baru

Co oferujemy?

•    Wynagrodzenie powiązane z wynikami
•    Praca tylko w sezonie letnim
•    Możliwość zakwaterowania
•    Możliwość nabycia patentu (licenci na łódź)

Jakie stawiamy wymagania?

•    Motywacja oraz zangażowanie
•    Praca zespołowa
•    Samodzielna praca
•    Elastyczność łatwo przstosywujący się do nowych warunków
•    Przyjacielski
•    znajomość języka niemieckiego w stopniu kominikatywnym
•    znajomość języka angielskiego - mile widziana

Praca

Możesz siebie wyobrazić na tym stanowisku pracy i chcsz się o nią ubiegać? Prześlij do nas mailem swoje dokumenty aplikacyjne.
W razie pytań osoba kontaktowa Pani Karpowitsch jest do Państwa dyspozycji.

Kuhnle-Tours GmbH

Hafendorf Müritz

17248 Rechlin

Email: jobs(at)kuhnle-tours.de

Telefon: 0398 23 266 45