Studia dualne Zarządzanie turystyką (m/k/d)

Miejsce pracy: Hafendorf Müritz, Rechlin

Znaczenie wakacji i podróży rośnie. Wakacje oznaczają wyłączenie się, relaks i zapomnienie o troskach stresującego życia codziennego. Dobra zabawa, odkrywanie nowych rzeczy i tym samym ładowanie akumulatorów.

Ale to wszystko jest możliwe tylko dzięki ludziom, którzy pracują tam, gdzie inni wyjeżdżają na wakacje: Osoby kontaktowe przez telefon i na miejscu, kierownicy marketingu, księgowi, kierownicy personalni. Wszystkie te zawody i wiele innych muszą być uwzględnione. Na studiach dualnych na kierunku zarządzanie turystyką dowiesz się, w jaki sposób poszczególne działy przedsiębiorstwa turystycznego przyczyniają się do perfekcyjnego wypoczynku.

Jako uznany uniwersytet, IU zapewni Ci wiedzę teoretyczną specyficzną dla branży, którą będziesz mógł wykorzystać na początku pracy w naszej firmie. Ponieważ program ten jest programem zarządzania, studia biznesowe będą również integralną częścią fazy teoretycznej i praktycznej. Business English będzie również w Twoim programie nauczania na IU - ponieważ goście pochodzą z całego świata.

Po studiowaniu i pracy przez siedem semestrów, ukończysz studia z tytułem Bachelor of Arts. Po zdaniu egzaminu, będziesz poszukiwany jako specjalista w stale rozwijającej się branży turystycznej. Twoja przewaga nad studentami studiów stacjonarnych: Oprócz wiedzy teoretycznej, przez 3,5 roku zdobędziesz doświadczenie praktyczne, co sprawi, że będziesz atrakcyjny dla pracodawców. Ponieważ jesteś wszechstronny, nawet na wyższym szczeblu zarządzania.

Jakie są Twoje zadania podczas faz praktycznych?

  • w biurze mariny jesteś pierwszą osobą kontaktową dla naszych gości na miejscu: doradzasz im, meldujesz ich i organizujesz wszystkie ważne zadania w tle, aby klient miał doskonały pobyt
  • W naszym dziale rezerwacji będziesz doradzać zainteresowanym, opracowywać i przygotowywać oferty oraz rezerwacje i umowy na miejsca postojowe.
  • Jesteście również współodpowiedzialni za rozpatrywanie reklamacji i dbacie o nasze zarządzanie ocenami.
  • Będziesz opracowywał i wdrażał działania marketingowe, prowadził i redagował nasze strony internetowe oraz reprezentował firmę na targach branżowych.
  • Będziesz również pracował w naszych działach administracyjnych, takich jak księgowość i back office, a także zdobędziesz wiedzę na temat controllingu, zarządzania kontami i personelem.
  • będziesz również pracował nad naszymi przyszłymi projektami (hotel, park rozrywki, browar, ...)

Co Państwu oferujemy?

  • opłacamy czesne
  • dodatkowo wypłacamy Ci stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Regularnie odbywają się seminaria dokształcające
  • Będziesz w pełni zaangażowany w codzienną rutynę pracy od pierwszego dnia.
  • Zróżnicowane zadania
  • Zawsze mają Państwo na miejscu bezpośrednią osobę kontaktową
  • Masz duże szanse na przyjęcie do pracy, jeśli zdałeś egzaminy i dobrze zintegrowałeś się z zespołem.
  • Możemy zapewnić Ci tymczasowe zakwaterowanie
  • Mają Państwo korzyści z korzystania z całej floty czarterowej KUHNLE-TOURS (After-Work, ...)
  • oferujemy Państwu bezpłatne zrobienie patentu żeglarskiego

Jakie są nasze wymagania wobec Ciebie?

  • Posiadasz dyplom ukończenia szkoły średniej (technicznej) lub w przypadku osób bez dyplomu ukończenia szkoły średniej: dyplom ukończenia studiów magisterskich, dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe wraz z doświadczeniem zawodowym lub posiadasz państwowy dyplom technika lub ekonomisty przedsiębiorstw.
  • Jesteś przyjazny, uprzejmy i nie dajesz się zdenerwować
  • Samodzielna nauka i praca nie stanowią dla Ciebie problemu
  • Znasz biegle język niemiecki i co najwyżej angielski
  • Posiadasz biegłą znajomość programów MS Office
  • Jesteś gotowy do pracy w weekendy i święta

Procedura składania wniosków

unser Kuhnle Tours Team vor dem Marinabüro

Czy wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie? Istnieją dwa sposoby na złożenie wniosku:

Możesz aplikować bezpośrednio do nas, a my zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli podejmiemy decyzję na Twoją korzyść, zajmiemy się całą resztą za Ciebie z IU.

Lub

Możesz ubiegać się bezpośrednio w IU o przyjęcie na studia dualne na kierunku Zarządzanie turystyką. Prosimy o wskazanie KUHNLE-TOURS na początku swojego CV jako preferowanego partnera do odbycia praktyki, aby Państwa zgłoszenie mogło zostać prawidłowo przyporządkowane.

Tutaj można przejść bezpośrednio do aplikacji online: https://www.iu-dualesstudium.de/obw/#/wizard/ds/step/1/studiengang.

Po rozpatrzeniu wniosku zostaniesz zaproszony na osobistą rozmowę z jednym z doradców studenckich IU. Następnie spotkasz się z nami jako swoim partnerem do ćwiczeń.

Jeśli mają Państwo do nas - KUHNLE-TOURS - jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt na adres: jobs(at)kuhnle-tours.de. Osoba kontaktowa, pani Piethe, z przyjemnością udzieli Państwu pomocy.

KUHNLE-TOURS GmbH
Miejscowość portowa Müritz
17248 Rechlin
E-mail: jobs@kuhnle-tours.de
Telefon: 0398 23 266 45

Kim jesteśmy

Grupa Kuhnle jest w Meklemburgii-Pomorzu Przednim jednym z najbardziej wszechstronnych pracodawców w branży żeglarskiej. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, czy to praca w stoczni jako rzemieślnik, praca w restauracji jako cateringowiec, praca handlowa w biurze czy praca w porcie jako technik. Nasi pracownicy wnoszą ze sobą różnorodne życiorysy i talenty. W Meklemburgii Pomorzu Przednim oferujemy wiele ofert pracy w niemal każdej dziedzinie. Dla tych, którzy lubią myśleć nieszablonowo i lubią spędzać czas na wodzie i w jej pobliżu, jest wiele do odkrycia. Nasz zespół to barwna mieszanka: starzy i młodzi, praktykanci i starzy wyjadacze, których łączy miłość do żeglarstwa i życia na wodzie. Jeżeli interesuje Cię praca w porcie lub praca na wodzie i kochasz Pojezierze Meklemburskie, to trafiłeś we właściwe miejsce.